Sleva!
Akce Horní skříňka E-80-VV | MAGENTA | AZURE
Původní cena byla: 2 220,00 Kč.888,00 KčAktuální cena je: 888,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Hloubka [cm]: | 31.6 |
| ? Šířka [cm]: | 80 |
| ? Výška [cm]: | 72 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 720 mm |
| Celková šířka: | 800 mm |
| Celková hloubka: | 316 mm |





