Sleva!
Akce Spodní skříňka NS-70-2NA | NORD
Původní cena byla: 2 980,00 Kč.1 192,00 KčAktuální cena je: 1 192,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| ? Hloubka [cm]: | 47.4 |
| ? Šířka [cm]: | 70 |
| ? Výška [cm]: | 82 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 820 mm |
| Celková šířka: | 700 mm |
| Celková hloubka: | 474 mm |





