Sleva!
Zlevněný Podstavec pod PC PK-01
Původní cena byla: 370,00 Kč.148,00 KčAktuální cena je: 148,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 999,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regály, vitríny a závěsné skříňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Hloubka [cm]: | 22 |
| ? Šířka [cm]: | 45 |
| ? Výška [cm]: | 18 |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Celková výška: | 180 mm |
| Celková šířka: | 450 mm |
| Celková hloubka: | 220 mm |
| Váha: | |
| Balení no.1: | |
| Kód: | KAN-PK-01 |





